Electric Yellow New Diadem Riptide Pickleball Paddle
$75.00USD
Retail: $85.00 (Save $10.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Diadem |
| Model | Riptide |
| Color | Yellow |
| Grip Size | Thin (3 5/8" - 4 1/8") |
| Condition | New |
| Paddle Core Material | Fiberglass |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Paddle Shape | Standard |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Quantity | 1 available |