Selkirk Luxx Control Air Epic - 1st generation - Ultimate Control & Spin
$150.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/28 - 06/01
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Selkirk |
| Model | Luxx Control Air |
| Condition | Used |
| Core Thickness | Chonk (over 16mm) |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Paddle Shape | Wide Body |
| Paddle Construction | Edgeless |
| Color | Red |
| Quantity | 1 available |