Selkirk 2.0 Blue Infigrit Invikta Pickleball Paddles NEW
$174.99USD
Retail: $279.99 (Save $105.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Selkirk |
| Model | Selkirk |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Paddle Shape | Elongated |
| Core Thickness | Chonk (over 16mm) |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |