Black ProKennex Black Ace Pickleball Paddle (Used)
$90.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | ProKennex |
| Model | Black Ace |
| Condition | Used |
| Core Thickness | Thin (12mm & under) |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Paddle Shape | Elongated |
| Grip Size | Thin (3 5/8" - 4 1/8") |
| Paddle Construction | Edgeless |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Color | Black |



