Similar Listings
Item removed
View 1,138 similar listings
Franklin Lunar Pickleball Paddle (New)
$8.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/28 - 06/01
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Franklin |
| Model | Lunar |
| Condition | New |
| Core Thickness | Thin (12mm & under) |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |